Om oss

Kontakt

Denna webbplats är skyddad av reCAPTCHA och Google sekretesspolicy och användarvillkor gäller.

MIA-projektet

c/o Samordningsförbundet Östra Södertörn - 136 81 Haninge




Intresserad av delprojekten? Ta kontakt med projektledare för respektive delprojekt.

maria.reed@huddinge.se
Tel. 08-535 33 689

Maria Reed

Projektledare MIA Huddinge Botkyrka Salem

emmeli.soderholm@haninge.se
Tel. 08-606 93 09

Emmeli Söderholm

Projektledare MIA Östra Södertörn

peter.andersson@finsamvarna.se
Tel. 0725-67 72 03

Peter Andersson

Projektledare MIA VärNa

sandra.liljefors-moll@stockholm.se
Tel. 08-508 01 170

Sandra Liljefors-Möll

Projektledare MIA Stockholm stad

cecilia.sjomark@taby.se
Tel. 08-555 573 50

Cecilia Sjömark

Projektledare MIA Roslagen

trygve.nylund@sodertalje.se
Tel. 08-5230 61 45

Trygve Nylund

Projektledare MIA Södertälje

asa.holmstedter@forsakringskassan.se
Tel. 010-116 33 51

Åsa Holmstedter

Projektledare MIA Sundbyberg

kristina.rahbari@sollentuna.se
Tel. 08-579 215 35

Kristina Rahbari

Projektledare MIA SUV

helena.bajlo@haninge.se
Tel. 070-639 9770

Helena Bajlo

Kommunikationsansvarig

lena.willner@haninge.se
Tel: 08-606 89 62

Lena Willner

Processledare

maria.rosby@haninge.se
Tel: 08-606 86 68

Maria Rösby

Projektchef

kristoffer.zetterberg@huddinge.se
Tel: 08-535 375 94

Kristoffer Zetterberg

Utredare